kalkulator angielski malta

Angielski&Nurkowanie

GOZO

kurs angielskiego lub

kurs angielskiego + nurkowanie

Wyspa Gozo

Gozo to spokojna wyspa maltańska, pozbawiona zgiełku panującego na głównej wyspie Malcie, z mniejszą liczbą turystów, gdzie przyroda zachwyca zarówno nad, jak i pod wodą.

Zapraszamy na kursy językowe w małych grupach z zakwaterowaniem w domku z basenem, mieszczącym się przy samej szkole w miejscowości Xaghra. Kursy w szkole językowej na Gozo są elastyczne, tak aby można było przeznaczyć odpowiedni czas na aktywność nurkową.

Sezon: 1 czerwca do 31 sierpnia 2023 r.

Poza sezonem: pozostały okres.

Kursy

Maksymalna liczba osób w grupie: 4.

Kursy prowadzą wykwalifikowani lektorzy, w większości native speakerzy.

Tematyka i rodzaj kursu są dostosowane do konkretnych potrzeb uczestników, w tym elementy języka angielskiego dla nurków. Kurs kończy się uzyskaniem dyplomu. Honorowany program Erasmus.

1-tygodniowy angielski standardowy (20 lekcji na tyd.): 255 EUR poza sezonem, 285 EUR w sezonie

2-tygodniowy angielski standardowy (20 lekcji na tyd.): 490 EUR poza sezonem, 550 EUR w sezonie

3-tygodniowy angielski standardowy (20 lekcji na tyd.): 705 EUR poza sezonem, 795 EUR w sezonie

4-tygodniowy angielski standardowy (20 lekcji na tyd.): 900 EUR poza sezonem, 1020 EUR w sezonie

 

1-tygodniowy angielski intensywny (30 lekcji na tyd.): 380 EUR poza sezonem, 420 EUR w sezonie

2-tygodniowy angielski intensywny (30 lekcji na tyd.): 740 EUR poza sezonem, 800 EUR w sezonie

3-tygodniowy angielski intensywny (30 lekcji na tyd.): 1065 EUR poza sezonem, 1140 EUR w sezonie

4-tygodniowy angielski intensywny (30 lekcji na tyd.): 1360 EUR poza sezonem, 1560 EUR w sezonie 

 

Zakwaterowanie 

2-piętrowy domek z basenem, małą siłownią, Wi-Fi i wspólną kuchnią, gdzie każdy pokój wyposażony jest w osobną łazienkę. Kursant zanurzony jest w język angielski niemalże już od pobudki, gdyż śniadania uczniowie jedzą wspólnie z nauczycielami.

Miejsce w pokoju jednoosobowym: 295 EUR na tyd. poza sezonem, 375 EUR w sezonie

Miejsce w pokoju dwuoosobowym: 190 EUR na tyd. poza sezonem, 235 EUR w sezonie 

Miejsce w pokoju trzyoosbowym: 145 EUR na tyd. poza sezonem, 190 EUR w sezonie

UWAGA: Rabaty na pobyty 2, 3 i 4-tygodniowe. Im dłuższy pobyt, tym większy rabat.

 

Nurkowanie

Nurkowanie na Gozo charakteryzuje się dużą różnorodnością: wraki, jaskinie, formacje skalne, rafy. Widoczność pod wodą wokół tej wyspy wynosi do 50 metrów. Gozo posiada 75 miejsc nurkowych, z czego 47 to nurkowania rafowe, 31 wrakowe i 24 nurkowania w jaskiniach/kawernach.

Pakiet 10 nurkowań: 350 EUR, w cenie: przewodnik, transport z bazy na miejsce nurkowe, butla, balast, transport do/z miejsca zakwaterowania, 

Pakiet 10 nurkowań: 250 EUR, w cenie: przewodnik, transport z bazy na miejsce nurkowe, butla i balast, (bez transportu do/z miejsca zakwaterowania).

 

Transport

Szkoła oferuje transfer z lontniska na Malcie do miejsca zakwaterowania w Xagra, gdzie mieści się również szkoła. Transfer w jedną stronę: 55 EUR.

Szkoła pomaga też w wynajmie samochodu.

7-dniowy bilet komunikacji miejskiej: 15 EUR. 

 

Aktywności pozalekcyjne

Nurkowanie, kajaki, rowery, wędrówki, wspinaczka, joga, fitness, objazd po Gozo autobusem Hop on Hop off, plażowanie w pobliskim Ramla Bay, snurkowanie, stand-up paddling, zajęcia plastyczne, zwiedzanie starożytnych pozostałości (znajdująca się na wyspie Gozo świątynia Ġgantija, której ruiny są dostępne dla zwiedzających, jest o tysiąc lat starsza od piramid w Egipcie!)

 

Ceny przykładowych pakietów poza sezonem

2-tygodniowy kurs standardowy, pakiet 10 nurkowań z transferem do/z zakwaterowania, 2-tygodniowe zakwaterowanie w dwuosobowym pokoju, transfer z i na lotnisko maltańskie: 1320 EUR

2 tygodniowy kurs intensywny, 2-tygodniowe zakwaterowanie w jednosoobowym pokoju, transfer z i na lotniko maltańskie: 1420 EUR 

 

Ceny przykładowych pakietów w sezonie 

1-tygodniowy kurs standardowy, pakiet 10 nurkowań z transferem do/z zakwaterowania, 1-tygodniowe zakwaterowanie w dwuosobowym pokoju, transfer z i na lotnisko maltańskie: 980 EUR

3-tygodniowy kurs intensywny, 3-tygodniowe zakwaterowanie w jednosoobowym pokoju, transfer z i na lotnisko maltańskie: 2345 EUR

W celu otrzymania dokładnej wyceny i zarezerowania kursu na Gozo prosimy o kontakt z biurem, podając w wiadomości informacje dotyczące rodzaju kursu (intensywny, standardowy), zakwaterowania (pokój jednoosobowy, pokój dwuosobowy, pokój trzyosobowy), nurkowania (pakiet 10 nurkowań z transferem do/z zakwaterowania lub bez transferu), chęci zamówienia transferu lotniskowego oraz ewentualnych innych potrzeb i oczekiwań.