kalkulator angielski malta

Kurs przygotowawczy

Przed wyjazdem na Maltę zachęcamy do zamówienia kursu online, prowadzonego metodą Direct, gdzie od samego początku uczeń jest otoczony językiem obcym poprzez słuchanie i mówienie. Szczególny nacisk kładzie się na konwersację oraz ćwiczenie materiału w kontekstach.

KURSY ONLINE dla osób prywatnych oraz firm z całej Polski
Elastycznie dobrany grafik. Kursy standardowe i intensywne.
Zajęcia indywidualne lub w grupach 2-4 os. - w 99% mówienie.
Darmowy podręcznik i dostęp do ćwiczeń multimedialnych (gramatyka, słownictwo), obejmujących wszystkie zagadnienia z przerobionej wcześniej w formie ustnej lekcji z lektorem.

ROZPOCZĘCIE KURSU
Możliwość rozpoczęcia kursu indywidualnego lub dołączenia do istniejącej grupy w dowolnym momencie. Sprawdź swój poziom.

RODZAJE KURSÓW
- angielski ogólny dla dorosłych, 
- angielski dla młodzieży, 
- biznesowy (od poziomu B1).

PLATFORMA DO ZAJĘĆ ONLINE
Brak konieczności instalowania programów. Po zalogowaniu się na platformę kursant ma dostęp do swojego konta, gdzie znajduje się m.in. zakładka z grafikiem zajęć, e-podręcznikiem, egzaminami oraz wejście na lekcję online z lektorem po naciśnięciu o określonej godzinie ikonki z kamerą. 

CENNIK

Cennik kursów online z polskim lektorem

Pierwsza lekcja próbna  75 zł
Pakiet 12 lekcji indywidualnych  810 zł 
Pakiet 24 lekcji gr. maks. 4 os.  810 zł


Jedna lekcja trwa czterdzieści pięć minut. Zajęcia w blokach: 60 lub 90 minut. Intensywność zajęć w tygodniu do ustalenia.

PODRĘCZNIK
- podręczniki z serii "Designed with Direct Method" - wersja elektroniczna w cenie kursu online, tj. 0,00 zł (podręcznik elektroniczny i dostęp do platformy e-learningowej z ćwiczeniami interaktywnymi).

Zapisz się na kurs online!