kalkulator angielski malta

O NAS

Szkoła Nauczania Języka Angielskiego Metodą Bezpośrednią "Number 1"
i Centrum Szkoleń Nurkowych Diving NET
ul. Popka 1a
41-106 Siemianowice Śląskie
NIP 643-162-34-24
REGON 241082959

Od kilku lat odwiedzamy systematycznie Maltę. Urzekła nas swoim klimatem i nie chodzi tu tylko o piękną słoneczną pogodę przez 300 dni w roku, ale również o atmosferę relacji międzyludzkich, dający się wyczuć brak pośpiechu i niesamowite kolory wszelkich odcieni turkusu i błękitu oraz zjawiskowych form skalnych. Zakochaliśmy się w Malcie od pierwszego.. przyjazdu!

Znamy osobiście każdy zakątek kraju i służymy informacjami "z pierwszej ręki". Bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów i cieszymy się sporą ilością pozytywnych opinii i komentarzy, które od nich otrzymujemy. Starannie wysłuchujemy wszelkich uwag i stale podnosimy jakość świadczonych przez nas usług, za które nie pobieramy żadnej dodatkowej opłaty. Podane ceny wyjazdów językowych są takie same, jakie oferuje sama szkoła. Współpracujemy z wieloma szkołami, jednakże kilkuletnie doświadczenie pokazało, że najlepszymi opiniami wśród naszych Klientów cieszą się szkoły Clubclass i EC, dlatego rekomendujemy te właśnie placówki. Jeśli jednak w ofercie tych szkół nie ma opcji wymaganych przez Klienta, chętnie zaproponujemy mu alternatywne możliwości. Po powrocie z Malty warto kontynuować naukę języka. Osoby ze Śląska zapraszamy na kursy języka angielskiego metodą bezpośrednią do naszej szkoły językowej.

Organizacją wyjazdów językowych na Maltę zajmujemy się od 2010 roku. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych kursami języka angielskiego na słonecznej Malcie do kontaktu bezpośredniego z nami:

Ewa Kisiel - tel. 691 280 500

Bogdan Trzcionka - tel. 531 775 529

Ponieważ nurkowanie jest naszą pasją (prowadzimy szkołę nurkowania Diving NET), a Malta jest bez wątpienia europejską mekką nurków, powracamy tu kilka razy w roku i specjalnie dla swoich Klientów przygotowalismy pakiety angielski + nurkowanie, umożliwiające zarówno doskonalenie umiejętności językowych na wszystkich poziomach zaawansowania, jak i czerpanie przyjemności ze zwiedzania podwodnego świata. Zapraszamy też na wyprawy nurkowe, które regularnie organizujemy. Poniżej kilka relacji filmowych z naszych wizyt na ukochanej Malcie.

 

Nurkowanie na Malcie - czerwiec 2015

 

Nurkowanie na Malcie - listopad 2013

 

Nurkowanie na Malcie (Gozo) - czerwiec 2013