kalkulator angielski malta

OPINIE – ANGIELSKI NA MALCIE

 • Pub przy szkole Clubclass
  Pub przy szkole Clubclass
 • Golden Bay Malta
  Golden Bay Malta
 • Ghar Lapsi
  Ghar Lapsi
 • Ġnejna Bay
  Ġnejna Bay
 • Blue Grotto
  Blue Grotto
 • Południowa Malta
  Południowa Malta
 • Łódki przy Blue Grotto
  Łódki przy Blue Grotto
 • Comino
  Comino
 • Klify maltańskie
  Klify maltańskie
 • Mediterraneo Marine Park
  Mediterraneo Marine Park
 • Wybrzeże
  Wybrzeże
 • Klify - Malta
  Klify - Malta
 • Wyspa Comino
  Wyspa Comino
 • Comino
  Comino
 • Południowa Malta
  Południowa Malta
 • St. Julians
  St. Julians
 • St. Julians
  St. Julians
 • Port
  Port
 • Victoria - Gozo
  Victoria - Gozo
 • St. Thomas Bay
  St. Thomas Bay
 • Ramla Bay - Gozo
  Ramla Bay - Gozo
 • St. George Bay
  St. George Bay

SZKOŁA CLUBCLASS

Polecam wakacje z językiem angielskim zwłaszcza przed maturą. Na Maltę jechałam pełna obaw. Nikogo nie znałam. Rodzina, u której mieszkałam przyjęła mnie bardzo serdecznie. Pobyt u rodziny umożliwia poznanie  mieszkańców Malty i porozmawianie z nimi. Jedzenie było smaczne i dostosowane do moich potrzeb. Nauka angielskiego po angielsku to niesamowite doświadczenie, a połączona z obcowaniem z ludźmi z różnych krajów, gdy jedyną możliwością dogadania się jest język angielski, przynosi świetne i szybkie rezultaty.
Przed południem miałam zajęcia w szkole, a później była plaża, wycieczki, spacery, kino i kluby.
Z poznanymi osobami (Japonka, Koreanka, Rosjanka, Hiszpan) nadal utrzymuję kontakt. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy.
Sprawdziłam, polecam i mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę.

--
Zuzanna (17 lat)

* * *

Droga Pani Ewo

W tym tygodniu wrociłam z Malty. Jestem bardzo zdowolona z pobytu. Wszystko bylo bardzo dobrze zorganizowane.

Szkoła jest nowoczesna, nauczyciele profesjonalni. Rodzina goszcząca to bardzo sympatyczni ludzie.

Poznałam wielu wspaniałych ludzi z roznych stron świata. Poprawiłam angielski. Po raz pierwszy w życiu z radością chodziłam do szkoly. Bardzo Pani za wsystko dziekuję.

Dodam jeszcze, że na pewno pojadę na Maltę w przyszłym roku. Serdecznie pozdrawiam. 

--
Jolanta (55 lat)

* * *                                                                                      

Wyjazd przygotowany bardzo dobrze, duża pomoc ze strony organizatorki. Na miejscu miła atmosfera,nauczyciele wymagający i chcący nauczyć. Super międzynarodowe towarzystwo. Dwa tygodnie to jednak za mało, chętnie wrócę tam wkrótce...

--
Sławek (48 lat)

* * *   

PANI EWO!
 
Dziękujemy za dobrą organizację i bezproblemowy pobyt na kursie językowym na Malcie.
Bardzo przyjemnie spędziliśmy urlop połączony z nauką.
Przesyłam pani kilka zdjęć szkoły CLUB CLASS.
 
Pozdrawiam
--
Wiesiek i Ania (50+)

* * *
 
Trzy miesiące w szkole Clublass pozwoliły mi na przełamanie bariery językowej, co było głównym celem mojego wyjazdu. Najpiękniejsze przyszło jednak nieoczekiwanie – nigdy nie spodziewałbym się, że poznam na Malcie tyle fantastycznych osób z różnych krajów. Kursy angielskiego na Malcie to naprawdę świetna przygoda!
--
Piotr (24 lata)

* * *
 
Angielski na Malcie w okresie wiosennym był przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Już ciepło - ale nie za bardzo, stosunkowo mało turystów i małe grupy na kursie angielskiego. Malta to jedno z najciekawszych miejsc, które do tej pory zwiedziłyśmy. Urzekły nas krajobrazy, różnorodność kulturowa, międzynarodowe towarzystwo i niezwykle życzliwi Maltańczycy. 
Naszym zdaniem, szkoła clubclass jest godna polecenia przede wszystkim dla osób, które potrafią się porozumiewać w języku angielskim. Międzynarodowe towarzystwo wymusza mówienie w tym języku całymi dniami. Warto zdecydować się na pokój w budynku szkoły, daje to gwarancję stałego przebywania wśród osób porozumiewających się w języku angielskim. Lekcje dały nam sporo, ale równie ważne były codzienne rozmowy ze wspólokatorką i innymi kursanatami, poza zajęciami.
Podobały nam się praktyczne rozwiązania w kompleksie clubclass i samej szkole: basen, pralnia, klub fitness i biblioteczka. Nie korzystałyśmy natomiast z wycieczek organizowanych przez szkołę, które były bardzo drogie. Te same miejsca, na własną rękę, można było zwiedzić za 1/4 ceny.
--
Agnieszka (39 lat) z córką Karoliną (16 lat)

* * *
 
Angielski na Malcie to pomysł doskonały. Dzięki Pani Ewie spędziłem miesiąc na wyspie. Zwiedziłem każdy zakątek opisany w przewodniku po Malcie. Dotychczas nigdy nie spotkałem się z takim profesjonalizmem a jednoczesnie otwartością i pomocą (niemal 24h/dobę). Nieosiągalne w żadnym biurze podróży.. W trakcie pobytu zrobiłem kilka tysięcy zdjęć :). To niesamowicie spokojny i urokliwy zakątek europy. Generalnie kursy angielskiego za granicą to najlepsze rozwiązanie. Połączenie wypoczynku i nauki w takim miejscu to pomysł, który przerósł moje oczekiwania. POLECAM!

--
Janusz (40 lat)

* * *

Myślę, że połączenie wakacji na Malcie z nauką to bardzo dobry pomysł. Malta to piękna wyspa, na której jest wiele miejsc wartych zwiedzenia. Uczyłam się w szkole clubclass, panuje tam bardzo sympatyczna atmosfera, nauczyciele sa bardzo życzliwi i chętni do pomocy. Bez zastrzeżeń mogę polecić tą szkołę.
--
Katarzyna (25 lat)

* * *

 

Dziękuję za pomoc w zorganizowaniu kursu, bylo super, szkoła fajna, bardzo sympatyczni nauczyciele i super ludzie z innych krajów, a Malta przepiękna :):) 
Polecam wszystkim ClubClass.
--
Magda (24 lata)

* * *

Jestem osobą, ktora patrzy realnie na sprawy i jestem sklonna do opinii obiektywnych.
Krótko mówiąc nie spodziewalam się rewelacji jeśli zamowilam tylko tygodniowy wyjazd z 20 godzinami nauki. Wjazd okazał się dla mnie cudownym przedlużeniem lata, pogoda śliczna i przesympatyczni ludzie.
--
Iwona (47 lat)

* * *

Potwierdzam opinie kursantów. Lekcje – nauczyciele, uczniowie – bardzo nam odpowiadały. Poziom bardzo zadawalający, nauczyciele sympatyczni, kompetentni, uczniowie przyjaźni.

--

Bogdan (55 lat)

* * *

Wyjazd niewątpliwie udany. Oprócz kwestii językowej także w sferze towarzyskiej i turystycznej:)

--

Marek (40 lat)

* * *