kalkulator angielski malta

PROCEDURA REZERWACJI

SZKOŁA CLUBCLASS

Kursy angielskiego na Malcie - procedura rezerwacji SZKOŁA CLUBCLASS

 1. Zarezerwuj kurs najpóźniej 3 tygodnie przed wyjazdem na Maltę, wypełniając formularz Rezerwacja online. Rezerwacja z dużo większym wyprzedzeniem gwarantuje pewniejszą dostępność miejsc w wybranym terminie. W szczególnych sytuacjach szkoła dopuszcza możliwość rezerwacji kursu z krótszym wyprzedzeniem.
 2. Wyjeżdżasz z towarzystwem i chcesz zarezerwować wspólne zakwaterowanie? Wpisz w formularzu w polu przeznaczonym na dodatkowe informacje nazwisko drugiego kursanta (który również musi wypełnić formularz).
 3. Wahasz się, który kurs wybrać? Jeśli wyjeżdżasz na dłużej niż tydzień, możesz wybrać inny kurs w każdym tygodniu pobytu. Napisz to w formularzu w polu przeznaczonym na dodatkowe informacje.
 4. Przed wyborem terminu wyjazdu warto sprawdzić, kiedy wypadają święta państwowe: 10 lutego, 31 marca, 7 kwietnia, 1 maja, 7 i 29 czerwca, 15 sierpnia, 8 i 21 września, 8, 13 i 25 grudnia 2023 r. Szkoły na Malcie są wówczas nieczynne, a zajęcia grupowe nie będą odbrabiane. Natomiast zajęcia indywidualne zostaną odpracowane w pozostałe dni.
 5. Wybierz walutę płatności za fakturę EUR lub PLN. W przypadku wyboru PLN zastosowanie będzie miał aktualny kurs sprzedaży mbanku PLN-EUR.
 6. Faktura na firmę? Podaj dane firmy, na które ma być wystawiona faktura za szkolenie językowe w polu przeznaczonym na dodatkowe informacje: nazwa firmy, adres, NIP.
 7. Po wypełnieniu formularza i kliknięciu opcji „zatwierdź” odbierz emaila ze szczegółowymi informacjami na temat dokonanej rezerwacji i fakturą pro forma. Dokument zostanie przesłany w ciągu 1 dnia roboczego od wypełnienia formularza
 8. Wpłać zaliczkę - 25% ceny wyjazdu w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania faktury.
 9. Prześlij na emailowy adres zwrotny dowód wpłaty zaliczki, co będzie równoznaczne z dokonaniem rezerwacji pobytu językowego na Malcie.
 10. Kup bilet lotniczy przez Internet. Uwaga: cena przelotu tanimi liniami lotniczymi jest niższa przy zakupie biletu z większym wyprzedzeniem.
 11. Uzyskaj ubezpieczenie (nieobowiązkowe, ale zalecane) – np. bezpłatna karta EKUZ.
 12. Ureguluj pozostałą do zapłaty należność najpóźniej 60 dni przed przylotem przelewem. Przypomnienie o drugiej racie otrzymasz mailem.

 

Faktura na firmę za szkolenie językowe na Malcie

Dane firmy (nazwa, adres, NIP) należy w wpisać w formularzu rezerwacyjnym w polu przeznaczonym na dodatkowe informacje.

 

Więcej o wyjeździe językowym:
Informator dla uczestnika kursu w Clubclass