O nas

Szkoła Nauczania Języka Angielskiego Metodą Bezpośrednią "Number 1"
i Centrum Szkoleń Nurkowych Diving NET
ul. Popka 1a
41-106 Siemianowice Śląskie
NIP 643-162-34-24
REGON 241082959

Od kilkunastu lat odwiedzamy systematycznie Maltę i Gozo, które urzekły nas swoim klimatem i nie chodzi tu tylko o piękną słoneczną pogodę przez 300 dni w roku, ale również o atmosferę relacji międzyludzkich, dający się wyczuć brak pośpiechu i niesamowite kolory wszelkich odcieni turkusu i błękitu oraz zjawiskowych form skalnych. Zakochaliśmy się w Malcie od pierwszego.. przyjazdu!

Znamy osobiście każdy zakątek kraju i służymy informacjami "z pierwszej ręki". Bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów i cieszymy się sporą ilością pozytywnych opinii i komentarzy, które od nich otrzymujemy. Regularnie bierzemy udział w organizowanych dla agentów wizytacjach szkół językowych, a także sprawdzamy je w charakterze uczestników kursów języka angielskiego. Starannie wsłuchujemy się w potrzeby Klientów i dzięki nabytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dopasować każdemu indywidualną ofertę.

Podane ceny wyjazdów językowych są takie same, jakie oficjalnie oferuje dana szkoła. Współpracujemy z wieloma szkołami, jednakże kilkunastoletnie doświadczenie pokazało, że najlepszymi opiniami wśród naszych Klientów cieszy się szkoła Clubclass z uwagi na bardzo dobry stosunek jakości do ceny, niewielką odległość od centrum turystycznego St. Julians i wybrzeża oraz fakt, że szkoła i zakwaterowanie (z basenem, siłownią i pralnią) mieści się w jednym miejscu. Natomiast mieszcząca się w samym centrum St. Julians szkoła EC ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu programów dla osób 45+ oraz dla młodzieży - obozy językowe czy półkolonie językowe. Jeśli w ofercie danej szkoły brakuje opcji wymaganych przez Klienta, chętnie zaoferujemy alternatywne rozwiązania, np. jeżeli ktoś preferuje większy spokój, naturę i wyższą średnią wieku kursantów, zaproponujemy szkołę BELS na wyspie Gozo. Możemy też na przykład zorganizować kurs zamknięty dla wyjeżdżającej razem grupy dorosłych bądź dzieci lub wskazać szkołę oferującą kursy w minigrupach.

Po powrocie z Malty warto kontynuować naukę języka. Zapraszamy na kursy języka angielskiego metodą bezpośrednią do naszej szkoły językowej.

Dodatkowo organizujemy na Gozo wyjazdy grupowe z osobami, które chciałaby zrobić kurs nurkowania w ciepłych, przejrzystych wodach Morza Śródziemnego pod okiem polskiego lub anglojęzycznego instruktora, a np. w kolejnym tygodniu/tygodniach przystąpić do kursu języka angielskiego w jednej ze szkół na Malcie lub Gozo. 

Organizacją wyjazdów językowych na Maltę zajmujemy się od 2010 roku. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych kursami języka angielskiego na słonecznej Malcie do kontaktu bezpośredniego z nami: 

Ewa Kisiel: ewa@angielskinamalciepl, tel./WhatsApp 691 280 500
Bogdan Trzcionka: tel. 531 775 529

Script logo